Değerli Enerji Sektörü İlgilileri;

INERMA “Uluslararası Enerji Hammaddeleri ve Enerji Zirvesi”, Dünya’da ve Türkiye’de enerji üretimine ilişkin çok çeşitli konuların tartışılacağı bir platformdur.

Yurt Madenciliği Geliştirme Vakfı ve Domino Fuarcılık A.Ş. tarafından T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın destekleriyle gerçekleşecek olan kongrenin amacı, çeşitli enerji hammaddelerin ve enerji piyasalarının tüm boyutları ile değerlendirilmesi ve en son gelişmeler ile uygulamaların pek çok açıdan tartışılıp ele alınabileceği bir ortam oluşturmaktır.

Zirve, 27-30 Eylül 2017 tarihlerinde Hilton İstanbul Bosphorus Otel’de gerçekleştirilecektir.

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Enerji Enstitüsü, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Maden Fakültesi, Türkiye Doğal Gaz Dağıtıcıları Birliği Derneği, Kömür Üreticileri Derneği, Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği tarafından desteklenen Zirve’ye yerli ve yabancı pek çok enerji ve maden firması yetkililerinin yanısıra, akademisyenler, bürokratlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri iştirak edecektir.

Kongre boyunca sergi ve fuar alanımız tüm sektör ilgililerine açık olacaktır. Düzenleyeceğimiz zirveye hepinizi bekliyoruz.

Prof. Dr. Güven Önal

Yurt Madenciliği Geliştirme Vakfı Başkanı